Project Halsteren MSD

Werkzaamheden aan het middenspanningsdistrubutie net in Halsteren

Werkzaamheden in uw wijk

Op 07-01-2025 hebben we u geïnformeerd met betrekking tot de werkzaamheden aan het middenspanningsdistrubutie net in Halsteren. Onze werkzaamheden betreffen het verzwaren van het middenspanningsnetwerk tussen het MS station Industrieweg en het MS station aan de Goudenregenstraat. Voor deze verbinding gaan wij bestaande kabels verzwaren bij alle tussenliggende MS stations, en wordt er een extra rechtstreekse verbinding gemaakt. Wij zullen dit in diverse fase uitvoeren.

Informatie over het project

Planning

Fase 4

Vanaf week 25, 16-06-2025 gaan wij beginnen aan de fase 4 van de verzwaring van het middenspanningstracé in Halsteren. Deze werkzaamheden zijn noodzakelijk om het elektriciteitsnet in de regio klaar te maken voor de groeiende vraag naar stroom, nu en in de toekomst. In deze fase 4 vinden werkzaamheden plaats in en rondom Populierenlaan- Goudenregenstraat. Hierbij worden graafwerkzaamheden uitgevoerd en nieuwe middenspanningskabels aangelegd. Ook worden de benodigde aansluitingen voorbereid. We doen ons uiterste best om de overlast tot een minimum te beperken. De toegang tot woningen en bedrijven blijft gewaarborgd. Indien nodig worden (delen van) de weg of het trottoir tijdelijk afgesloten. Ter plaatse worden duidelijke verkeersmaatregelen genomen.


Wat kunt u verwachten?

- De werkzaamheden duren naar verwachting 6 weken

- Toegang tot woningen blijft mogelijk

- Tijdelijke verkeersmaatregelen bij graaflocaties

- Beperkte (geluids)overlast mogelijk tijdens werkuren


We danken omwonenden en passanten voor hun begrip en medewerking.

Heb je vragen? Neem contact met ons op

Heeft u vragen of wilt u liever persoonlijk contact over de werkzaamheden? Onze project coördinator of uitvoerder staat voor u klaar:


Rebecca van der Horst - Project Coördinator
📞 +31 6 19 84 82 03
📧 rebecca@boinfra.nl


Richard Merle - Uitvoerder
📞 +31 6 19 24 92 07
📧 richard@boinfra.nl


Bereikbaar op werkdagen van 07:30 tot 16:30 uur

Neem ook een kijkje bij een van onze andere projecten

Woensdrecht 

Gemeente Woensdrecht

Woensdrecht, Pils

Gemeente Woensdrecht

Halsteren, Pils

Gemeente Bergen op Zoom

Duiventoren

Gemeente Halderberge